O firmie

Creatikon Papierowy to coś więcej niż tylko sklep internetowy.. proponujemy także Państwu szkolenia on-line, a także warsztaty stacjonarne z piankowej florystyki, tkactwa i tworzenia gobelinów. Dodatkowo zapewniamy wsparcie dydaktyczne oraz udostępniamy materiały szkoleniowe. 

Jesteśmy także importerem irańskiej pianki EVA znanej szerzej pod nazwą FOAMIRAN. Pianka ta jest dość nowym materiałem na polskim rynku rękodzieła. Jest to tworzywo miłe i miękkie w dotyku, lekko porowate, trochę przypominające zamsz, dlatego często nazywane jest syntetycznym zamszem. Foamiran posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001. Oprócz pianki proponujemy także formy do modelowania oraz inne akcesoria do pracy z tym fantastycznym materiałem.

W naszej ofercie znajdziecie materiały, akcesoria i narzędzia przydatne przy tworzeniu piankowej florystyki, różnego rodzaju rękodzieła, a także artykuły do scrapbookingu, decoupage czy przedmioty przydatne przy tworzeniu własnoręcznych kartek okolicznościowych. 

Nową propozycją są także digi grafiki. Które można po wydrukowaniu pokolorować i użyć do kartek, albumów lub innych form. 

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferta sklepu jest stale poszerzana.