Kwiat gwiazdy betlejemskiej

Kwiat gwiazdy betlejemskiej

Już niedługo pokażę Wam jak zrobić kwiat gwiazdy betlejemskiej przy użyciu jednej foremki (moldu). Jest to bardzo wygodny sposób, ale dziś nie o tym, chciałam napisać. Dziś będzie o szczegółach, a jak wiadomo szczegóły są ważne. Jeżeli zależy nam na naturalnym efekcie naszych kwiatów, zwłaszcza tych, które mają wyglądać naturalnie, dobrze jest nie tylko dołożyć wszelkich starań na samym początku pracy czyli przy modelowaniu, kolorowaniu, ale także na końcu. Naturalne kwiaty i liście często mają leciutki woskowy połysk albo są pokryte delikatnym meszkiem. Te efekty uzyskacie stosując nasze produkty są to:

  • lakier do liści – lakier akrylowy służący do wykończenia liści i kwiatów, nadący im lekki połysk. Lakier jest półmatowy, dodatkowo zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi oraz ułatwia utrzymanie “roślin” w czystości.
  • puder flock – puder nadający efekt włachatości, zamszu liściom, pręcikom. Szczególnie polecany do tworzenia maków.

Te produkty polecamy Waszej uwadze, do wykańczania roślin i koncowych efektów. Taki efekt ja osiągnęłam na moim krzaczku gwiazdy betlejemskiej. Liście i kwiaty pomalowane lakierem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *